Kilka słów
o mnie


Kim jestem?

Witaj! Mam na imię Kaśka. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Wiele lat pracowałam w szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci z którymi spędzam całe dnie będąc na urlopie wychowawczym (choć szczerze mówiąc cały czas się zastanawiam dlaczego ktoś nazwał to „urlopem” ). Wieczorami ozdabiam różne przedmioty techniką decoupage. Polega to na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (w tym wypadku drewno) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki i pokryciu jej wieloma warstwami lakieru tak by wtopiła się w pudełko i była niewyczuwalna pod palcami.

Co robię?

Z techniką decoupage spotkałam się już jako nastolatka jeżdżąc na warsztaty młodzieżowe. Wtedy wydawało mi się to po prostu ciekawym doświadczeniem z którym nie wiązałam żadnej przyszłości. Jako nauczycielka tę technikę przypomniała mi koleżanka, która prowadziła zajęcia artystyczne. To wtedy powstały moje pierwsze prace, które z perspektywy czasu nie uważam za najlepsze, ale przecież ćwiczenie czyni mistrza. Ozdobione przedmioty w tym wypadku pudełka dostały moje koleżanki i przyjaciółki i służą im do dziś mimo upływu lat.

Działam dalej...

W lutym 2020 roku postanowiłam, że powrócę do tematu decoupage, ponieważ zawsze sprawiało mi to ogromną przyjemność, mogłam się wtedy odprężyć i zamknąć na chwilę w swoim świecie. Dodatkowo pozwoliło mi to na stworzenie pięknych prezentów dla moich najbliższych. To za ich namową powstał profil na facebooku „Sielsko-anielsko-art”. Początkowo jako blog ze zdjęciami prac wykonanych dla znajomych, ale szybko zaczęli pojawiać się znajomi znajomych itd.. Dlatego jestem teraz tu, w tym miejscu. Po tym czasie wiele się nauczyłam, rozwinęłam swoje umiejętności.


W dalszym ciągu poszukuje nowych inspiracji, uczę się nowych technik, wzbogacam swój warsztat i materiały by tworzyć kolejne piękne prace. Chcę stworzyć dla Ciebie wyjątkowy prezent, którym będziesz mógł obdarować inne osoby. By wiedziały jak wiele dla Ciebie znaczą i ile trudu włożyłeś w to by odnaleźć coś co tak dobrze do nich pasuje.


Każdy wykonany dla Ciebie przedmiot to unikalny wzór i kompozycja, która jako dodatkowy element może zawierać personalizację (zdjęcie, cytat, życzenia).